Blog

11 lutego 2016

Tarastika i NewTechWood na BUDMA 2016 w Poznaniu!

W dniach 7-10 luty bieżącego roku firma Tarastika wzięła udział na targach BUDMA w Poznaniu, jako wyłączny importer desek kompozytowych NewTechWood Ultrashield. Targi BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Przez kilka dni światowe firmy, producenci i dystrybutorzy mają okazje zaprezentować nie tylko najnowszą ofertę, ale również innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Na targach mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej o „perełkach” z szeroko pojętej branży budowlanej, poznać wiele kluczowych postaci, które aktywnie wspomagają rozwój tej gałęzi, a także przejrzeć ofertę produktową producentów oraz dystrybutorów wysokojakościowego sprzętu i materiałów budowlanych. Tarastika miała również zaszczyt zaprezentować wszystkim zgromadzonym nieoceniony produkt – deski kompozytowe NewTechWood Ultrashield. Te wysokiej klasy deski dedykowane są nie tylko w przypadku budownictwa mieszkaniowego, ale również nie mieszkaniowego. Przez trzy dni poznaliśmy wiele osobistości – przedstawicieli handlowych, architektów, wykonawców oraz inwestorów. Mamy nadzieję, iż prezentowane przez nas nowoczesne i przede wszystkim sprawdzone rozwiązania przypadną im do gustu.

Deski kompozytowe NewTechWood Ultrashield to wysokiej klasy produkt – solidny, trwały, a przede wszystkim odporny na zarysowania. Rozwiązanie te cechuje się szeroką funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi. Nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji, powłoka ta nie traci koloru. Technologia kompozytowa oparta jest na polietylenie o stosunkowo dużej gęstości oraz włóknie drzewnym ze specjalną plastikową osłoną, umiejscowioną po zewnętrznej stronie deski. Jej zadaniem jest ochrona powierzchni nie tylko przed utratą koloru, ale również zarysowaniem oraz przebarwieniami. Produkty NewTechWood Ultrashield bez wątpienia sprawdzą się w każdych warunkach. Jako, że jesteśmy pewni ich trwałości, oferujemy naszym odbiorcom gwarancję na 25 lat.

Mamy nadzieję, że za rok znów uda nam się odwiedzić Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Jako firma jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji całego przedsięwzięcia. Z największą przyjemnością po raz kolejny dołączymy do grona wystawców i zaprezentujemy nasze produkty. W 2017 razem z targami BUDMA odbędą się także targi maszyn, narzędzi i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i fasad WINDOOR-TECH. Do zobaczenia w lutym!

Tarastika i NewTechWood na BUDMA 2016 w Poznaniu!
5 (100%) 1 łącznie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *