Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield

Prócz desek kompozytowych na taras w naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia kompozytowe UltraShield, zwane również przegrodami zewnętrznymi służą do rozdzielenia przestrzeni tarasowych. Przegrody mogą służyć jako osłona przed wiatrem i deszczem, mogą być również elementem ścian wolnostojących wiat i pergoli oraz ściankami umożliwiającymi wydzielenie stref i ciągów komunikacyjnych.

Oferowane przez nas ogrodzenia kompozytowe Ultrashield składają się z przyjaznych dla środowiska materiałów, z czego 90% z nich jest możliwe do poddania recyklingowi. Stosowane przez nas kompozytowe przegrody są nowoczesne oraz ponadczasowe. Zachwycą najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania końcowego produktu. Dzięki wielu dostępnym kolorom, ogrodzenie kompozytowe idealnie wpasuje się w każde otoczenie Twojego przydomowego zacisza.

Przyjazne dla środowiska

Wykonane na bazie przyjaznych dla środowiska materiałów, z których 90% nadaję się do recyklingu. Wybierając nasze produkty dbasz o środowisko.

Długotrwały efekt

Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield odporne są na czynniki pogodowe. Materiały znoszą ulewne deszcze, śnieg czy wichury. Pod wpływem promieni słonecznych nie tracą koloru.

Łatwość użytkowania

Ogrodzenie z desek kompozytowych jest bardzo łatwe w montażu i instalacji. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia.

Dwie opcje montażu desek

Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield można skonfigurować z desek ułożonych poziomo.

Schemat budowy poszczególnych komponentów ogrodzenia z desek kompozytowych

Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield oferujemy w następujących zestawieniach kolorystycznych:

Kolory desek ogrodzenia

kolory słupów ogrodzenia kompozytowego

Aluminiowy słupek dostępny tylko w kolorze Antracytowym

Pdobają Ci się nasze produkty? Chcesz zamówić którykolwiek z nich? Napisz do nas!