Blog

10 kwietnia 2016

Tarastika na targach Sibex w Sosnowcu 2016 1-3 kwietnia 2016

Tarastika po raz kolejny zaznaczyła swoją obecność na szeroko pojętym rynku budowlanym! Nasza firma uczestniczyła na branżowych targach budowlanych SIBEX w Sosnowcu. Nasi przedstawiciele pojawili się na tegorocznej edycji w dniach 1-3 kwietnia, by zaprezentować wszystkim zgromadzonym deski kompozytowe NewTechWood Ultrashield. Oferowane przez nas rozwiązania cieszyły się dużą popularnością nie tylko wśród firm, ale również indywidualnych odbiorców.

Każde tego typu wydarzenie to wyśmienita okazja, by nie tylko zaprezentować się w branży, ale poznać rynkowe „nowinki”. Naszym zadaniem jest wspomóc rozwiązania z zakresu budowy wysokiej klasy, wytrzymałych tarasów, dlatego też wypełniając misję, starając się aktywnie brać udział w różnych „imprezach” budowlanych. Przedstawiciele firmy Tarastika zaprezentowali deski kompozytowe NewTechWood Ultrashield wszystkim tym, którzy interesują się tą tematyką, szukają sprawdzonych i pewnych rozwiązań, a także tym, którzy celują w jakość.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że podczas tegorocznej edycji wydarzenia firma Tarastika została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez odwiedzających jak i innych wystawców. Nasi przedstawiciele odbyli wiele interesujących rozmów, poznali nowe osoby z branży, usłyszeli sporo pochlebnych opinii zarówno o prezentowanym produkcie jak i samej firmie, a także dowiedzieli się kilku ciekawostek. Jesteśmy zadowoleni, że rozwiązania, jakie oferujemy naszym odbiorcom cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Tarastika promowała na targach SIBEX innowacyjne rozwiązania tarasowe – deski kompozytowe NewTechWood Ultrashield. Produkt ten cechuje się wysoką funkcjonalnością, jest niezwykle trwały, a także… posiada znaczne walory estetyczne. Można powiedzieć, że prezentowane przez nas deski są niezastąpione w każdych warunkach. Nowoczesna technologia wykonania sprawia, że są one odporne na szeroko pojęte urazy mechaniczne, w tym zarysowania, skrajne warunki pogodowe, a także promieniowanie słoneczne. Niezależnie od stopnia eksploatacji, ich struktura pozostaje bez zmian. Na uwagę zasługuje również fakt, że deski kompozytowe NewTechWood Ultrashield nie tracą koloru.

Żywimy głęboką nadzieję, że również za rok dołączymy do grona wystawców sosnowieckich tragów SIBEX. Wierzymy, że oferowane przez nas produkty przypadną do gustu wszystkim odbiorcom. Do zobaczenia za rok!

Tarastika na targach Sibex w Sosnowcu 2016 1-3 kwietnia 2016
5 (100%) 3 łącznie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *