Blog

1 marca 2016

Tarastika powitała wiosnę wraz z GARDENIĄ – targi 25-27 luty

W dniach 25-27 lutego bieżącego roku Tarastika miała zaszczyt uczestniczyć w Targach GARDENIA w Poznaniu, jako wyłączny importer desek kompozytowych NewTechWood Ultrashield. GARDENIA to Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury, które odbywają się każdego roku przed rozpoczęciem sezonu wiosennego. W tym roku nasza firma dołączyła do grona kilkuset wystawców oraz zaprezentowała się przed tysiącami zwiedzających, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy naszą ofertą – deskami kompozytowymi NewTechWood Ultrashield, nie tylko właścicieli i pracowników różnego rodzaju hurtowni, ale również architektów, wykonawców oraz inwestorów. Deski kompozytowe to produkt nieoceniony w przypadku niemal każdego tarasu. Ich struktura sprawia, że sprawdzą się one w każdym miejscu. NewTechWood Ultrashield są maksymalnie trwałe i solidne – odporne na wzmożoną eksploatację, zmienne warunki pogodowe oraz promieniowanie słoneczne. Można powiedzieć, że cechują się one nie tylko szeroką funkcjonalnością, ale również wysokimi walorami estetycznymi. Deski kompozytowe, jak sama nazwa wskazuje wykonane zostały w technologii kompozytowej. To, co sprawia, że NewTechWood Ultrashield są niezastąpione to przede wszystkim ich trwałość. Wierzymy, że produkt ten jest w stanie przetrwać znacznie dłużej niż rok, dwa czy nawet pięć, dlatego też dajemy naszym odbiorcom aż dwudziestopięcioletnią gwarancję.

Targi GARDENIA nie tylko pozwoliły nam zaprezentować rozwiązania kompozytowe, czyli deski NewTechWood Ultrashield, ale również poznać wiele znakomitości z różnych części Europy. Wierzymy, że nawiązane kontakty handlowe pozwolą nam jeszcze bardziej rozsławić oferowany produkt. Mamy nadzieje, że technologie promowane przez firmę Tarastika pozwolą zwiększyć atrakcyjność terenów zielonych, sprawdzą się w przypadku aranżacji ogrodów prywatnych i publicznych, a także posłużą w danym miejscu przez długi czas.

Niewątpliwie Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to impreza na najwyższym poziomie. O wysokiej randze targów świadczy fakt, że zostały one objęte honorowym patronatem przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Możemy śmiało stwierdzić, że te trzy dni były swojego rodzaju świętem nie tylko dla ogrodników, ale dla wszystkich tych, którzy szukają nowinek, również technologicznych z zakresu szeroko pojętej branży ogrodniczej. Mamy nadzieję, że za rok znów uda nam się dołączyć do grona wystawców na Targach GARDENIA.

Tarastika powitała wiosnę wraz z GARDENIĄ – targi 25-27 luty
5 (100%) 1 łącznie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *