Blog

29 kwietnia 2016

Deski tarasowe

Rolą desek kompozytowych jest wzbogacanie wnętrz – co do tego nie ma wątpliwości. Muszą być one maksymalnie możliwie trwałe, odporne, solidne oraz niepodatne na wszelkie rysy i zarysowania. Co więcej, deski tarasowe powinny prezentować się pięknie i robić wrażenie nie tylko na Twojej rodzinie i Twoich gościach, ale i również na Tobie – przecież spędzasz w swoich wnętrzach najwięcej czasu, więc dobrze jest czuć się w nich wyjątkowo. Deski tarasowe nie mogą tracić koloru – powinny zachowywać swoją barwę przez długi okres, a także zachwycać swoją prezencją. Nasza deska kompozytowa tarasowa spełnia wszelkie niezbędne wymogi.

Oferta desek tarasowych

Tarastika ściśle współpracuje z marką Ultrashield, która bezustannie wprowadza na rynek różnego rodzaju innowacje. Oferta, która powstaje dzięki współpracy z Ultrashield pozwala na oferowanie Tobie pięknych i funkcjonalnych desek tarasowych, które poprzez ogromną ilość czasu spędzoną nad ich tworzeniem i równie niezliczoną liczbę testów mogą zachwycać wszystkich swoją prezencją i funkcjonalnością. Oferowane przez nas produkty związane są z wieloma składowymi, wśród nich można wymienić polietylen oraz włókno drzewne. Warto jest też wspomnieć o plastikowej osłonie, która sprawia, że deski tarasowe otoczone są ochroną ze wszystkich ich stron. Sprawia to, że panele tarasowe są odporne na zarysowania, utratę barw, a także na wszelkie plamy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ deski tarasowe mają przecież służyć Tobie oraz Twoim bliskim przez wiele lat.

Deski tarasowe z Tarastika

Deski tarasowe, które otrzymujesz dzięki naszej firmie, mają bardzo długi okres gwarancji. Ile on wynosi? Aż 25 lat. Jesteśmy pewni, że gwarancja oferowana przez naszą firmę jest najbardziej wszechstronną spośród tych, które znajdziesz na rynku. Nasza deska kompozytowa potrafi przetrwać naprawdę wiele, a o to przecież głównie w niej chodzi.

Deski tarasowe, które oferujemy wraz z Ultrashield, posiadają dwie normy, na podstawie których wykonywane są testy na śliskość. Przeprowadza się je z wykorzystaniem dwóch grup. Do pierwszej z nich można zaliczyć wykładziny PCV, z kolei do drugiej płytki podłogowe.

Skontaktuj się z firmą Tarastika!

Deski tarasowe
5 (100%) 2 łącznie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *