Blog

29 kwietnia 2016

Deska kompozytowa

Firma Tarastika oferuje deski kompozytowe, które wykorzystywane są w systemie o nazwie DECK A FLOOR. System ten charakteryzuje się tym, iż deska kompozytowa jest w nim w bardzo prosty sposób montowana. Może je zamontować dosłownie każdy. Twój wymarzony taras może być jak najbardziej zbudowany z ich wykorzystaniem. Co więcej, zbędne będą również wszelkie maszyny oraz narzędzia, które domyślnie są bardzo rozbudowane i skomplikowane. Swój taras zbudujesz bez ich wykorzystania. Deska kompozytowa, która wchodzi w skład idealnego tarasu, może być bezproblemowo zamontowana poprzez narzędzia, które posiadasz we własnym domu. Mamy tu na myśli podstawowe narzędzia typu młotek czy śrubokręt. Nasza deska kompozytowa tarasowa jest niezwykle prosta w utrzymaniu technicznym.

Deska kompozytowa – oferta

Co więcej, każda deska kompozytowa leży na tyle blisko innej deski, że przerwy między nimi są niemal niezauważalne. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia optycznego – taras dużo lepiej prezentuje się wtedy, gdy jego składowe są spójne i przypominają jedną, składną całość. Dlatego też nasza deska kompozytowa i panele tarasowe są bardzo dobrym wyborem, jeżeli chodzi o składowe idealnego tarasu. Zaletą desek kompozytowych jest niewątpliwie to, iż imitują one drewno. Robią to w sposób niemal idealny, przypominają doskonale tradycyjne deski tarasowe. Są doskonałym rozwiązaniem dla tarasów i ich aranżacji. Mogą być też wykorzystywane nawet w pomostach, balkonach, a nawet deptakach. Spotyka się także deski kompozytowe uzupełniające wykończenia basenów.

Nasze deski kompozytowe

Tarastika działa na rynku dostatecznie długo, aby stworzyć przez ten czas odpowiednie wzorce stosowane w naszej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy przede wszystkim profesjonalnie, a co najważniejsze – indywidualnie. Każda deska kompozytowa, która wchodzi w skład naszych prac, jest stylowa i wytrzymała. Wspieramy naszych klientów we wszystkich fazach prac: w trakcie konsultacji, podczas wykonywania zlecenia, a także już po nim. Deska kompozytowa to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie styl, ale i również wygodę. Konserwacja tarasów, w których deski kompozytowe i deski tarasowe odgrywają główną rolę, polega przede wszystkim na prostym, zwykłym czyszczeniu mechanicznym.

Skontaktuj się z firmą Tarastika!

Deska kompozytowa
5 (100%) 2 łącznie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *